זה הזמן להשקיע בנדל"ן בישראל

השקעות הן הליך פיננסי חכם ומשתלם במיוחד, שבמידה ותדעו לתכנן אותן נכונה,הן יעניקו לכם גב כלכלי לאורך שנים רבות. אחת מההשקעות היותר רווחיות היא ההשקעה בנדל"ן – השקעה זו תסייע לכם לייצר רווחים נאים בתקופת זמן קצרה יחסית, ותעניק לכם ביטחון ונחת מבחינה כלכלית.

למה זה כדאי?

רכישת דירה להשקעה היא עסק כלכלי של ממש, שמעניק מגוון יתרונות לאורך תקופה ארוכה -לרבות תשואות טובות, ותנאים משתלמים מהבנקים. ומעבר ליתרונות הפיננסיים – יש בידיכם נכס שכולו שלכם ושנמצא בקרבתכם, כך שתמיד תהיו עם האצבע על הדופק לגביו.תוכלו להפיק רווחים מהנכס בשתי דרכים עיקריות: השכרת הנכס וקבלת תשואות טובות משכר הדירה שתקבלו, או רכישה של הנכס לצורך מכירה, ולאחר מכן הוצאה של המכירה לפועל כאשר שוויו של הנכס יעלה – ובכך תפיקו ממנו רווח של עשרות אחוזים.

מה כדאי לקחת בחשבון בבחירת נכס להשקעה?

▪מרחק – רכישת נכס מרוחק תהיה עלולה לגרור זמני נסיעה ארוכים.
▪ מחשבה קדימה –  חשוב שתוודאו שאתם מבינים את כל השינויים הצפויים בהמשך, כגון שינויים בערך הדירה, בסביבת הנכס, ועוד.
▪ הון אישי – רכישת דירה להשקעה מצריכה הון עצמי, וחשוב לוודא שיש בידיכם סכומים כאלו. וכמובן – זכרו שיש הבדלים משמעותיים בין האזורים השונים בארץ, שכן לצורך ההשוואה – דירות למכירה ברמת אביב יהיו יקרות בהרבה מאשר דירות למכירה בפרדס חנה כרכור  שיהיו זולות יותר ולעיתים גם אטרקטיביות יותר .

מהם האזורים המומלצים לרכישת נדל"ן להשקעה?

אחד הלבטים הקשים עבור משקיעי נדל"ן פוטנציאליים, הוא ההחלטה על מיקום הנכס -רוב המשקיעים מנסים את מזלם עם אזורים מרכזיים ומבוקשים יותר כמו ת"א, רמת גן או אזורי השרון, אך תופתעו לדעת שדווקא רכישת נכס במקום פחות מבוקש יכולה להוות עסקה משתלמת במיוחד. פרויקטים חדשים בפרדס חנה כרכור  למשל, הם תפיסה של כמה ציפורים במכה – פרדס חנה היא מועצה מקומית שממוקמת קרוב לאזורים וכבישים מרכזיים, מציעה איכות חיים ברמה גבוהה לשוכרים, ומהווה הזדמנות לעסק משתלם מאוד עבורכם.