התחדשות עירונית בישראל

בשנים האחרונות, נמצא תחום ההתחדשות העירונית בתנופה אדירה. הרשויות המקומיות, בשיתוף עם קבלנים ויזמים המתמחים בתחום דוחפים מיזמים רחבי היקף במרחב העירוני על מנת לחדש שכונות ולהעמיד לרשות התושבים פתרונות דיור בטוחים יותר ושימושיים יותר המשתלבים בסביבתם באופן אופטימלי. מגמת הבנייה לגובה, הנחיצות במבנים העמידים לרעידות אדמה והעלייה בצפיפות, יוצרים את הצורך ההולך וגובר לפתרונות התחדשות עירונית. כדי ליצור את סביבות המגורים של המאה ה-21, נדרשים אנשי מקצוע אמינים, מנוסים ומיומנים שיוכלו למצות את המיטב מהמיזם.

התחדשות עירונית – לסביבת מגורים איכותית יותר

ישנם מספר סוגי מיזמים הכלולים תחת הגדרה זו שלכולם מטרה משותפת – שדרוג ומיטב סביבת שכונות המגורים. הבניין עובר תהליכי חיזוק משמעותיים, הדיירים נהנים ממתקנים חדישים ונוחים יותר בבית המשותף והיזם נהנה מזכויות בנייה אטרקטיביות. כאשר המיזם מתנהל על הצד הטוב ביותר – כולם מרוויחים.

  • תמ"א 38 – כמדינה הממוקמת באזור מועד לפורענות, רעידת האדמה הקשה הבאה היא רק עניין של זמן. מטרתה של תוכנית המתאר היא ליצור שיפורי מבנה ולהבטיח כי הבניין יהיה עמיד בפני רעידות אדמה. במסגרת הפרויקט, מנוצלת ההזדמנות כדי לשפר את נראות חזיתות הבניין, להוסיף מעלית וקומות ולהוסיף מרפסת וממ"ד לכל דירה. 
  • פינוי בינוי – להבדיל ממיזמי תמ"א 38 בהם הבניין נותר על עומדו ובשימוש הדיירים לאורך כל העבודות, מיזמי פינוי בינוי כוללים את הריסת הבניין הישן ובנייתו מחדש באופן שישפר את איכות החיים של התושבים. שילוב מבואות ירוקות ודרכי גישה במהלך עבודות השיפור, מאפשר לבניין החדש להשתלב בצורה נעימה יותר בסביבה העירונית המתחדשת. 

חברת שי חי יזמות והשקעות תלווה אותך להתחדשות אופטימלית

לאורך כל שנות פעילותה, הציבה חברת שי חי את ההקפדה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בראש סדר העדיפויות. עם ניסיון של מעל 15 שנים במיזמי התחדשות עירונית, עשרות עובדים מיומנים הזמינים בפריסה ארצית, אנו מובילים את התחום עם הציוד, הידע והפרקטיקה האיכותיים ביותר ללא פשרות. 

בנוסף, כחלק מהעשייה המרובה, של חברת שי חי יזמות והשקעות תוכלו למצוא מגוון רחב של פרויקטים מאוכלסים, פרויקטים בשיווק ובניה עם דירות למכירה בפרדס חנה כרכור, פרויקטים מסחריים ועוד.

למידע נוסף, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר.