אודות שי חי
יזמות והשקעות בע"מ

חברת שי חי הינה חברת נדל"ן העוסקת בתחום הבניה בישראל. החברה מובילה חדשנות ויזמות בבעלותו וניהולו של מנכ"ל החברה עופר ביטון משנת 2004. לחברה פעילות ענפה וניסיון עשיר בהקמת מבנים ופרויקטים בתחומים שונים – דירות למגורים, שטחי מסחר, משרדים, צמודי קרקע, התחדשות עירונית, מחיר למשתכן, בניה רוויה, מלונאות, מעונות סטודנטים ועוד…

הניסיון המקצועי  העשיר מאפשר לספק ללקוחותינו סטנדרט בניה מתקדם ובלתי מתפשר תוך שימת דגש על שירות, איכות, עמידה בזמנים והצבת הלקוח בראש סדר העדיפויות, במקביל למענה כולל על צרכיו האישיים בתכנון הבית ועיצובו.
חזון החברה הוא לשמש כאות ודגל, להמשיך לפתח ולבנות את הארץ ולהעניק התאמה אופטימלית לצרכי לקוחותינו.

מגורי יוקרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

בכל עת, אנו מנהלים את בנייתן של מאות יחידות דיור העונות לביקוש ההולך וגובר למגורים ברמה גבוהה. את כל אלו, אנו מובילים במקצועיות בלתי מתפשרת ותחת סטנדרטים של איכות ברמה הקפדנית ביותר. ממגדלי יוקרה בחיפה ועד לבנייני מגורים חדשים בחדרה ובפרדס חנה-כרכור, אנו מביאים עמנו את הטוב ביותר שיש לעולם הבנייה להציע ומובילים פרויקטים רבים במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן".
בכל אחת מיחידות הדיור שלנו, אנו מציעים מפרט טכני עשיר ומגוון המאפשר לך לבחור בפתרון האידיאלי לצרכים וההעדפות שלך. אנו מספקים לרוכשים ליווי צמוד ומסייעים לאפיין את הדרישות באופן אופטימלי עד להתאמת הנכס המושלם. גם בשלבי העיצוב והתכנון הסופי, אנו קשובים להעדפות שלך ועושים כל שביכולתנו עדי לייעד עבורך את הפתרון האידיאלי שיאפשר לך ליהנות מבית עם מגע אישי.
כדי לאפשר לך ליהנות מרשת ביטחון איתנה לכל אורך העסקה, אנו מציעים ליווי בנקאי על ידי אחד מהגופים הפיננסיים הגדולים במדינה המציעים פתרונות מימון גמישים ונוחים.

מקדמים התחדשות עירונית בישראל

אנו מלווים מיזמי תמ"א 38 ופינוי-בינוי בכל רחבי הארץ ועושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובאנשי מקצוע המובילים בתחומם כדי לספק גימור בסטנדרטים גבוהים ותהליכי עבודה יעילים, חסכוניים ובטוחים. היתרון העצום שלנו בתחום אפשר לנו לאורך השנים לזכות בעשרות מיזמים של רשות מקרקעי ישראל.

היתרון של שי חי עושה את ההבדל

כדי להעמיד לרשותך את הפתרונות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מעסיקים מעל 80 עובדים בעלי הכשרה מקיפה וקבלני משנה מקצועיים המאפשרים לנו לתת מענה לכל מיזם בכל מקום.

בנוסף, כחלק מהעשייה המרובה, חברת שי חי יזמות והשקעות על כל עובדיה ומנהליה תורמת לקהילה במגוון רחב של פרויקטים ומחויבת לקהילה בתוכה היא פועלת. נשמח לעמוד לרשותך לפרטים נוספים, אנו זמינים עבורך בכל עת ונשמח לקבל את פנייתך.

בברכה, עופר ביטון
מנכ"ל ובעלים שי חי יזמות והשקעות בע"מ